article
Klantverhalen

Boyd en Yentl van Joyce Nuijten, weer lekker in hun vel!

Ik liep met mijn paarden tegen verschillende problemen aan:
G-Boyd 9 jarige kwpn ruin met terugkomende “mok” zonneallergie met vollopend been en gevoelige darm door een start op jonge leeftijd met een flinke bloedworm infectie en Yentl 14 jarige quarter merrie met gevoeligheid voor gras/suikers en die snel schram in het lijf is.

Qua voer zat ik al aardig in de goede richting, maar kwam er niet goed uit. En daar was Astrid van Pure paardenvoeding & Advies, die de tijd nam om met mij hun gezondheid door te nemen. Geweldig hoe zei luistert en hoe ze alles kan onderbouwen. Samen zijn we gekomen hebben we bepaald wat ze nodig leken te hebben.

1. Pure Gastric Detox: een  vergeten of nog niet zo bekend gevaar onder de paardenmensen, zijn mycotoxine. De mycotoxine binder die zorgt dat de darm schoon blijft, de toxines helpt af te voeren.

2. Chevitall All-in-One: met de levende gisten die zorgen voor een gezonde darm flora in combinatie met een hoge concentratie aan B vitamines. De gezondheid begint tenslotte in de darmen. De B vitamines bevorderen de energie en de stofwisseling.

Top advies daar kan je wat mee!!! Ik kan je alleen maar de volle 5 sterren geven voor je hulp, luisterd oor, delen van je kennis en enorme drive om paarden levens mooier te maken. Vorige week kwam ik bij mijn dierenarts/osteophaat en die was razend enthousiast hoe goed mijn ruin na maanden problemen eruit ziet. Ze zei ook echt zo horen ze er ongetraind uit te zien. Ongetraind op het moment, maar toch met een mooie gevulde bovenlijn.

Dank je wel!!!

Joyce Nuijten
9 mei 2020

 

Note van Astrid: toen Joyce bij mij aan de bel trok met name in verband met het been van Boyd, gingen bij mij de alarmbellen rinkelen: dit deed mij sterk denken aan ‘leukocytoclastic pastern vasculitls‘, waarbij duidelijk sprake is van overgevoeligheid voor uv licht. Ik heb Joyce zodoende aangeraden dit met de dierenarts te bespreken en mijn advies wb voer/supplementen daarop afgestemd.
Naast aangepaste voeding, heeft Joyce zich ook zeer ingespannen om het been zelf te verzorgen, door het dagelijks in te smeren met calendula zalf. Ook heeft ze een kous besteld die het been tegen uv licht beschermd en ook een compressie kous, omdat het been geregeld toch ‘vol’ blijft lopen.

Ook interessant

Klantverhalen

Kylian en Danzel: sacroïd of niet? Een blij fotoverslag.

Klantverhalen

Lily Taale en haar illustere duo Jake & Ster

Klantverhalen

Sigrid en Stigi de IJslanderruin

Klantverhalen

Lisette en Alberto: jeuk weg dankzij de Pure Victorious balancer!

Klantverhalen

Else en Luna: een nieuwe start na maagproblemen

Klantverhalen

Henriette & Indigo – van maagpatient naar weer vrolijke ‘paardenvent’.

Klantverhalen

Mourad en Diane Kool; Grote zorgen om Mourad: Wat nu?

Klantverhalen

Boyd en Yentl van Joyce Nuijten, weer lekker in hun vel!

Gezondsheidsproblemen

Klantverhalen

Roos Overman – Mastic Horse Treatment maakt voor haar paard het verschil!

Klantverhalen

Yvonne en Pre Bonito ‘s inhaalslag

Klantverhalen

Nathalie en IJslander Ganti: ‘Weer een stabiele basis na heel veel zorgen’

Klantverhalen

Rosie, Linette en rotstraal x Artimud (Red Horse)

Klantverhalen

Linda van Hilten, Evita en Lola

Klantverhalen

Voer maakt het verschil voor Silvermoon en Jacy!

Klantverhalen

Pre merrie Doortje en Phia

Klantverhalen

General en Sylvia

Klantverhalen

Ujord, Dessa en Anne

Klantverhalen

Labrusca, Karin en Co

Klantverhalen

Zoulou en Sandrine – België

Klantverhalen

Ferro en Ellis

Klantverhalen

Figo en Liesbeth – België

Klantverhalen

Moret en Deborah

Klantverhalen

Macho en Marianne

Klantverhalen

Iskander en Floor

Klantverhalen

Marieke van der Meer – Meerpaard.nl

Klantverhalen

Bianca en haar zwarte parel Fenna van de Hooipolder

Klantverhalen

Myrrdin en Marianne